انجمن مدیران ساختمان

15797
سقوط تیر برق در جاده خاوران حادثه آفرید
تاریخ : 1399/2/31 11:45: کد خبر : 15797
بارندگی شدید شب گذشته، سقوط تیر برق و مسدود شدن مسیر عبور و مرور خودروهای سواری را در جاده خاوران در پی داشت.
سقوط تیر برق در جاده خاوران حادثه آفرید
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، رانندگان خودروهای عبوری که در مسیر جاده ی خاوران به سمت غرب، گردنه ی تنباکویی درحال تردد بودند که با دیدن صحنه ی سقوط تیربرق، پاره شدن کابل و برخورد با یک دستگاه خودروی سواری با سامانه ی 125 آتش نشانی تماس گرفتند که ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 00:۲۲ شب گذشته زنگ ایستگاه ۷۸ را به صدا درآورد و آتش نشانان را روانه ی محل حادثه کرد.

یوسف قدری فرمانده ی نیروهای عملیات در این باره گفت: بر اثر وزش باد و وقوع طوفان یک تیربرق در حاشیه ی جاده پس از شکسته شدن به داخل مسیر کندروی جاده سقوط و پس از برخورد با یک دستگاه خودروی سواری پیکان مسیر تردد را نیز مسدود کرده بود.
وی افزود: آتش نشانان با توجه به خارج شدن راننده از خودرو بلافاصله با چیدن علائم هشدار دهنده ی ترافیکی برای اطلاع سایر رانندگان درخواست حضور عوامل برق را برای جمع آوری کابل ها و ایمن سازی محل حادثه اعلام کرد.
فرمانده ی آتش نشانان تصریح کرد: پس از حضور عوامل برق منطقه، جمع آوری کابل های پاره شده و جابجایی تیر برق، آتش نشانان با شستشوی سطح جاده و ایمن سازی آن به عملیات خود پایان دادند.م۸لینک منبع : http://125.tehran.ir/default.aspx?tabid=108&ArticleId=120749